Tootja info
| Kirjeldus | USB | Laser | 8000 dpi | Nuppude arv 7 | Bluetooth | Laetav liitium-ioon-polümeer aku | Värv hall | Mõõtmed 124,9 x 84,3 x 51mm | Kaal 0,141 kg |
| Tootja kodulehekülg | www.logitech.com/en-eu/products/mice/mx-master-3s.910-006560.html?searchclick=logi |
| Mudel | MX MASTER 3S |
| Hiire tüüp | Laser |
| Resolutsioon | 8000 dpi |
| Nuppude arv | 7 |
| Kerimine | Jah |
| Aku | Liitium-ioon-polümeer laetav |
| Mõõtmed | 124,9 x 84,3 x 51mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 0.32 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.001512 kuupmeetrit |
| CnCode | 84716070 |
| Ühiku kasti laius | 0.14 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.18 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.06 |
| Tootja info | USB|Laser|8000 dpi|Nuppude arv 7|Bluetooth|Aku liitium-ioon-polümeer laetav|Värv hall|Mõõtmed 124,9 x 84,3 x 51mm|Kaal 0,141 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006560 |
| EAN kood | 5099206103733 |
| Värv | Grey |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Brutokaal (kg) | 0.32 kg |
| Netokaal (kg) | 0.141 kg |