Tootja info
| Kirjeldus | USB | Optiline | 8000 dpi | Nuppude arv 7 | Juhtmevaba kaugus 10 m | Bluetooth | Aku liitium-ioonpolümeer laetav | Värv grafiit | Mõõtmed 124,9 x 84,3 x 51 | Kaal 0,141 kg |
| Tootja kodulehekülg | www.logitech.com/en-eu/products/mice/mx-master-3s.910-006559.html |
| Mudel | MX MASTER 3S |
| Hiire tüüp | Optiline |
| Resolutsioon | 8000 dpi |
| Nuppude arv | 7 |
| Kerimine | Jah |
| Juhtmevaba leviala | 10 m |
| Linux | Jah |
| MacOS | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 11 | Jah |
| Aku | Liitium-ioon-polümeer laetav |
| Mõõtmed | 124.9 x 84,3 x 51 |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 0.325 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.001512 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.06 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.18 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.14 |
| Täielik kirjeldus rida | USB|Optiline|8000 dpi|Nuppude arv 7|Vahemaa 10 m|Bluetooth|Liit-ioon-polümeer aku laetav|Värv grafiit|Mõõtmed 124,9 x 84,3 x 51|Kaal 0,141 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006559 |
| EAN kood | 5099206103726 |
| Värv | Graphite |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Brutokaal (kg) | 0.325 kg |
| Netokaal (kg) | 0.141 kg |