Tootja info
| Elko long description line | Optical | 25600 dpi | Colour White | Dimensions 13.14 x 7.92 x 13.4 cm | Weight 0.106 kg |
| Vendor Homepage | www.logitechg.com/en-ch/products/gaming-mice/g502-x-plus-wireless-lightforce.910-006171.html?srsltid=AfmBOopT4plXdJNpwaFAJHBeR4ucsqegHvlTXnLFpnK6Y8GqMqchzYVI |
| Model | G502 X PLUS |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 25600 dpi |
| Dimensions | 13.14 x 7.92 x 13.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001531 cubm |
| Full Description Line | Optical|25600 dpi|Colour White|Dimensions 13.14 x 7.92 x 13.4 cm|Weight 0.106 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006171 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.3 kg |
| Netokaal (kg) | 0.106 kg |