Tootja info
| Elko long description line | USB | Bluetooth | Optical | 4000 dpi | Number of buttons 6 | Battery AA x1 | Colour White | Dimensions 108 x 70 x 71 mm | Weight 0.125 kg |
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-gb/products/mice/lift-vertical-ergonomic-mouse-mac.910-006477.html?srsltid=AfmBOopHWSWrIz143407RuS2UFAvbvmJS3R2zR7mdb7yq94xHAhuYKhv |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4000 dpi |
| Number of buttons | 6 |
| Battery | AA x1 |
| Dimensions | 108 x 70 x 71 mm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Unit Brutto Volume | 0.00112 cubm |
| Full Description Line | USB|Bluetooth|Optical|4000 dpi|Number of buttons 6|Battery AA x1|Colour White|Dimensions 108 x 70 x 71 mm|Weight 0.125 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006477 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.3 kg |
| Netokaal (kg) | 0.125 kg |