Tootja info
| Elko long description line | USB | Optical | 1000 dpi | Number of buttons 3 | Wireless range 10 m | Radio Frequence 2,4 GHz | Battery AA x1 | Included Accessories Nano receiver;1 AA battery (pre-installed);User documentation | Colour Red | Dimensions 99 mm x 60 mm x 39 mm | Weight 0.075 kg |
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-za/product/wireless-mouse-m185 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Number of buttons | 3 |
| Scroll | Jah |
| Wireless range | 10 m |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Linux | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| MacOS | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Battery | AA x1 |
| Included Accessories | Nano receiver; 1 AA battery (pre-installed); User documentation |
| Dimensions | 99 mm x 60 mm x 39 mm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 1.48 kg |
| Unit Brutto Volume | 0.0009236 cubm |
| CnCode | 84716070 |
| Full Description Line | USB|Optical|1000 dpi|Number of buttons 3|Wireless range 10 m|Radio Frequence 2,4 GHz|Battery AA x1|Included Accessories Nano receiver;1 AA battery (pre-installed);User documentation|Colour Red|Dimensions 99 mm x 60 mm x 39 mm|Weight 0.075 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-002237 |
| EAN kood | 5099206028845 |
| Värv | Red |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.148 kg |
| Netokaal (kg) | 0.075 kg |