Tootja info
| Elko long description line | Connectivity technology Wireless | Device interface RF Wireless + Bluetooth | Purpose Gaming | Optical | 26000 DPI | Scroll type Wheel | 5xButtons quantity | White | Power source Batteries/Cable | Weight 79 g |
| Kokkuvõte | Keychron M3. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Movement resolution: 26000 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 5, Scroll type: Wheel, Acceleration (max): 50 G. Illumination colour: Multi. Power source: Batteries/Cable. Product colour: White |
| Vendor Homepage | https://www.keychron.com/products/keychron-m3-wireless-mouse?variant=40294351929433 |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Buttons durability (million clicks) | 80 |
| Buttons quantity | 5 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Connectivity technology | Wireless |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Polling rate | 4000 Hz |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Silent click | Jah |
| Ergonomic design | Jah |
| Form factor | Right-hand |
| Illumination | Jah |
| Illumination colour | Multi |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Product colour | White |
| Rubber grips | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thumb rest | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Battery capacity | 600 mAh |
| Power source | Batteries/Cable |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Weight | 79 g |
| AC adapter included | Ei |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Jah |
| Receiver type | Micro receiver |
| Wireless receiver interface | USB Type-A + USB Type-C |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001428 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.281 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | KEYCHRON |
|---|---|
| MPN | M3-A3 |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Kõrgus (mm) | 40.6 mm |
| Laius (mm) | 68.2 mm |
| Sügavus (mm) | 125.2 mm |