Tootja info
| Elko long description line | Optical | 4000 dpi | Number of buttons 3 | Bluetooth | Battery AA x1 | Included Accessories Pebble Mouse 2 M350s1 x AA Alkaline battery (pre-installed)User documentationImportant Info Document (IID) | Colour Rose | Dimensions 106.7 x 58.7 x 26.62 mm | Weight 0.076 kg |
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-ch/products/mice/pebble-2-m350s-wireless-mouse.910-007014.html?sp=4&searchclick=logi |
| Model | M350S |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4000 dpi |
| Number of buttons | 3 |
| Scroll | Jah |
| Battery | AA x1 |
| Included Accessories | Pebble Mouse 2 M350s 1 x AA Alkaline battery (pre-installed) User documentation Important Info Document (IID) |
| Dimensions | 106.7 x 58.7 x 26.62 mm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.4 kg |
| Unit Brutto Volume | 0.0006 cubm |
| Full Description Line | Optical|4000 dpi|Number of buttons 3|Bluetooth|Battery AA x1|Included Accessories Pebble Mouse 2 M350s1 x AA Alkaline battery (pre-installed)User documentationImportant Info Document (IID)|Colour Rose|Dimensions 106.7 x 58.7 x 26.62 mm|Weight 0.076 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-007014 |
| EAN kood | 5099206110410 |
| Värv | Rose |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.4 kg |
| Netokaal (kg) | 0.076 kg |