Tootja info
| Elko long description line | Connectivity technology Wired & Wireless | Device interface RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C | Purpose Universal | Optical | 30000 DPI | Scroll type Wheel | White | Power source Batteries/Cable | Weight 95 g |
| Kokkuvõte | Keychron M5. Form factor: Right-hand, Vertical design. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, Movement resolution: 30000 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries/Cable. Product colour: White |
| Vendor Homepage | https://www.keychron.com/products/keychron-m5-wireless-ergonomic-mouse?variant=42257163452505 |
| CnCode | 84716070 |
| Adjustable polling rate | Jah |
| Built-in memory | Jah |
| Button functions | Back/DPI switch/Forward |
| Buttons durability (million clicks) | 80 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Mouse tracking speed | 750 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 30000 DPI |
| Number of scroll wheels | 2 |
| Polling rate | 125,500,1000,2000,4000,8000 Hz |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Universal |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Sensor type | PixArt 3950 |
| Ergonomic design | Jah |
| Form factor | Right-hand |
| Illumination | Ei |
| LED indicators | Jah |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product colour | White |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thumb rest | Jah |
| Vertical design | Jah |
| Adjustable Lift Off Distance (LOD) | Jah |
| Maximum Lift Off Distance (LOD) | 2 mm |
| Minimum Lift Off Distance (LOD) | 0.7 mm |
| Plug and Play | Jah |
| Wireless range | 10 m |
| Auto power off | Jah |
| Battery capacity | 600 mAh |
| Battery life (max) | 140 h |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Power source | Batteries/Cable |
| Rechargeable | Jah |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Weight | 95 g |
| AC adapter included | Ei |
| Adapter included | Jah |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Acceleration (G) | 50 |
| Country of origin | China |
| Number of profiles | 5 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001428 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.281 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | KEYCHRON |
|---|---|
| MPN | M5-A24 |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Kõrgus (mm) | 71.7 mm |
| Laius (mm) | 87.1 mm |
| Sügavus (mm) | 117.8 mm |